Latest

Вистински шок! Дознала како нејзниот сопруг ја нарекува својата жена пред својата љубовница – му подготвила вистинска пеколна одмазда

Не само што Бетси Ајала дознала дека нејзниот сопруг ја изневерува, таа останала шокирана откако дознала со какви погрдни имиња ја исмева за нејзината тежина. Наместо да го
Read More

ФОТО: Секси манекенка позира без гаќи, но кога ќе ја погледнете подобро сликата ќе ви стане одвратно!

Манекенката Хејли Болдвин на Инстаграм објави фотографија од насловна страница. Уредниците очигледно сакале тоа да биде провокативно, но русокосата манекенка телефонира додека седи на WC шолјата со спуштени
Read More

ВИДЕО: Пијано момче скокна во базен полн со ајкули и ВЕДНАШ свати дека ја направи најголемата ГРЕШКА!

На интернет се појави видео на кое се гледа како младо пијано момче скока во базен полн со ајкули. Дечкото од видеото и неговото друштво се забавувале со
Read More

ФОТО: По оваа ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ вашето однесување во WC-то нема да биде исто, но ниту пак и во кафичот!

Шега или реалност – на социјалните мрежи со голема брзина се шири оваа предупредување кое е ставено во некој тоалет. Кога малку ќе размислите, никогаш нема повеќе да
Read More

ВИДЕО: Лавот умираше: Биволот се спремаше за последниот завршен УДАР – но тогаш се случи вистински опасен пресврт!

Лавовите често ловат биволи кој со својата големина претставуваат оброк за целото друштво. Но овој пат ситуацијата беше обратна. Кралот на џунглата стана плен на биволите, кој сурово
Read More

ФОТО: Мала игра: Колку време ви е потребно да ја пронајдете грешката на сликата! Само 2% од светската популација ја има пронајдетено грешката! Ова не е можно!

Ви ја претставуваме оваа сликовите загатка поради која некој „кршат“ глава, а некој се смееат бидејќи е многу лесна. Прашањато е следно: Дали можете да видете што не
Read More

ВИДЕО: Остана гола! Рингишпилот се вртеше многу брзо со што една девојка остана без нејзините панталони!

Смешен момент додека дечкото се обидува да ја покрие својата девојка, на која сами и се соблекоа панталоните за време на возењето во забавниот парк, таа насмеа милиони
Read More